Description
This elegant and simple gold crucifix features the contrast of black enamel.
Product Details:
| Approximate Weight : | 2.3 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Item Width : | 0.62 in |
| Item Height : | 1.25 in |
This elegant and simple gold crucifix features the contrast of black enamel.
| Approximate Weight : | 2.3 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Item Width : | 0.62 in |
| Item Height : | 1.25 in |
| Weight | 2.3 lbs |
|---|---|
| METAL | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| ITEM HEIGHT | 1.25 in |
| ITEM WIDTH | 0.62 in |
| Approximate Weight | 2.3 gram(s) |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved