Description
Elegant 14k yellow gold puff heart necklace with a chain and two hearts, adjustable 16 inches to 24 inches long, secured by a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
Elegant 14k yellow gold puff heart necklace with a chain and two hearts, adjustable 16 inches to 24 inches long, secured by a lobster clasp.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
| Size | Weight |
|---|---|
| 24 | 5.2 grams |
| Weight | 5.2 lbs |
|---|---|
| Size | 24 |
| METAL | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy, |
| CHAIN TYPE | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Link |
| Approximate Weight | 5.2 gram(s) |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved