Description
This Panther bangle bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish.
Product Details:
| Approximate Weight : | 7.8 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 3.00 mm |
This Panther bangle bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish.
| Approximate Weight : | 7.8 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Width : | 3.00 mm |
| Weight | 7.8 lbs |
|---|---|
| METAL | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cuff, |
| Approximate Weight | 7.8 gram(s) |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved