Description
Simple polished bars decorate this unique open-style 14k yellow gold ring. Ring size 7.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
Simple polished bars decorate this unique open-style 14k yellow gold ring. Ring size 7.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7 | 1.3 grams |
| Weight | 1.3 lbs |
|---|---|
| Size | 7 |
| METAL | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| Approximate Weight | 1.3 gram(s) |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved