Description
Crafted, in yellow gold this cross pendant features high polish cross.
Product Details:
| Approximate Weight : | 0.5 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Item Width : | 0.46 in |
| Item Height : | 0.98 in |
Crafted, in yellow gold this cross pendant features high polish cross.
| Approximate Weight : | 0.5 grams |
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Item Width : | 0.46 in |
| Item Height : | 0.98 in |
| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| METAL | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| ITEM HEIGHT | 0.98 in |
| ITEM WIDTH | 0.46 in |
| Approximate Weight | 0.5 gram(s) |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved