Description
Gorgeous sunburst style diamond cuts highlight the charming elegance of these flat stud earrings. Made of 14k yellow gold.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Diameter : | 8.00 mm |
Gorgeous sunburst style diamond cuts highlight the charming elegance of these flat stud earrings. Made of 14k yellow gold.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Backing : | Push Back |
| Diameter : | 8.00 mm |
| METAL | Yellow Gold |
|---|---|
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Studs |
| Width | 0.38 in |
| Backing | Push Back |
| LENGTH | 0.38 in |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved