Description
The flat design highlights the elegance of this classic cross style pendant beauty designed in 14k white gold.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1 grams |
| Metal : | 14K White Gold |
| Item Width : | 0.63 in |
| Item Height : | 1.25 in |
The flat design highlights the elegance of this classic cross style pendant beauty designed in 14k white gold.
| Approximate Weight : | 1 grams |
| Metal : | 14K White Gold |
| Item Width : | 0.63 in |
| Item Height : | 1.25 in |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| METAL | White Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| ITEM HEIGHT | 1.25 in |
| ITEM WIDTH | 0.63 in |
| Approximate Weight | 1 gram(s) |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved