Description
This cross crafted in two-tone 14k gold.
Product Details:
| Approximate Weight : | 1.8 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Width : | 0.82 in |
| Item Height : | 1.54 in |
This cross crafted in two-tone 14k gold.
| Approximate Weight : | 1.8 grams |
| Metal : | 14K Two-Tone Gold |
| Item Width : | 0.82 in |
| Item Height : | 1.54 in |
| Weight | 1.8 lbs |
|---|---|
| METAL | Two-Tone Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Cross |
| ITEM HEIGHT | 1.54 in |
| ITEM WIDTH | 0.82 in |
| Approximate Weight | 1.8 gram(s) |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved