Description
This bismark bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 2.50 mm |
| Chain Type : | Bismark |
This bismark bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 2.5 millimeters. Secured with a lobster clasp.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Width : | 2.50 mm |
| Chain Type : | Bismark |
| Size | Weight |
|---|---|
| 7.25 | 1.1 grams |
| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Size | 7.25 |
| METAL | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Herringbone, |
| CHAIN TYPE | Bismark |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Adjustable Size | Bismark |
| Approximate Weight | 1.1 gram(s) |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved