Description
A lovely asymmetrical star twinkles beautifully as it hangs from fine chain on this heavenly 14k yellow gold necklace. Necklace is 18 inches long.
Product Details:
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
A lovely asymmetrical star twinkles beautifully as it hangs from fine chain on this heavenly 14k yellow gold necklace. Necklace is 18 inches long.
| Metal : | 14K Yellow Gold |
| Clasp : | Lobster Clasp |
| Chain Type : | Link |
| Size | Weight |
|---|---|
| 18” | 1.5 grams |
| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Size | 18 |
| METAL | Yellow Gold |
| Metal Stamp | 14K |
| Style Name | Fancy |
| CHAIN TYPE | Link |
| Clasp | Lobster Clasp |
| Approximate Weight | 1.5 gram(s) |
© Copyright 1993-2026. All Rights Reserved